Za umetnike i profesionalce

akademska predavanja

Početni

Rukovanje foto-aparatom sa kreativnim opcijama možete i sami da savladate uz besplatne naše video lekcije koje su metodički prilagođene totalnim početnicima. Uštedite novac! Nudimo vam neograničeno korišćenje naših lekcija. Idealno za početnike.

Saznajte više

Srednji

Za dalje napredovanje u fotografiji neophodno je da savladate kreativno svetlo, bilo prirodno ili veštačko kroz kolorimetriju, modifikaciju, poziciju, da probate i osetite čari rada u profesionalnom studiju, svetlo u odnosu na oblik, materijal i pozu modela.

Saznajte više

Viši

Predavanja iz Teorije forme o likovnosti i estetici fotografske slike, kompoziciji, hijerarhijskom gradijentu, akcentovanju glavnog junaka, stilskim figurama, nekim tipičnim fotografskim temama, izradi umetničkih projekata, komercijalnim zahtevima i sl.

Saznajte više

Prijava za kurs