Viši

Kurs Fotografije

O Višem kursu fotografije

Ako vladate medijem fotografije i želite užu specijalizaciju u temi koja vas interesuje, tu smo da vam pomognemo. Naš tim stručnjaka poseduje veliko profesionalno znanje i iskustvo koje vam može preneti.

Najčešće specijalizacije koje smo do sada obavljali su: portret, stock, fashion, akt, advertising, street, event, wildlife, landscape, arhitektura, enterijer, sport, fotožurnalizam… Ako želite nešto specifično što se ne nalazi na ovom spisku, porazgovarajte sa nama da vidimo možemo li vam obezbediti mentora sa dovoljno iskustva i znanja da vam bude od pomoći.

Cene su po dogovoru prema težini, obimu i uslovima edukacije.

Galerija

Dodatne informacije

Na specijalističkim studijima radi se tematski serijal ili projekat osmišljen konceptom, skicama, planom. Po završetku student štampa port-folio koji overava Foton centar i potpisuje mentor.

Prijava za kurs